Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
Bude více Procházek?
 
Knížka Procházky po Jelení sice vyšla, ale jen ve velmi malém nákladu. Kdo by knížku chtěl, je šance podpořit tento projekt: Pak by se na zájemce dostalo:
 
 
 I sdílení velmi pomůže, díky. Pokud by se toto osvědčilo, šlo by časem vydat podobnou formou dosud nepublikovanou básnickou sbírku Zeď nářků pod jazykem.
 Více o knížce Procházky po Jelení najdete zde: art.php?ida=7829. Tady pak naleznete fotky ze křtin knížky: http://muamarek.rajce.idnes.cz/Krtiny_Prochazek_po_Jeleni_v_teplem_lednovem_dni%2C_2016/
 
Mějte se všichni krásně a ještě jednou díky,
 
 Marek Řezanka
Léta Páně 2016, dne 18.3. věnováno autorem Marek
Share
  
28.3.2016 | 12:29    Marek

To vůbec nevadí :-)))
27.3.2016 | 19:48    Helen

Marku, moc Ti děkuji. Zároveň se velmi omlouvám, netuším, jak se mi mohlo stát, že jsem Tě oslovila jménem, které vůbec nepoužívám, nikoho tím jménem neznám. 
Prosím, promiň mi, děkuji NechápuÚsměv
23.3.2016 | 7:27    Marek

Rezko - koukneš-li na odkaz, právě se snažím vybrat určitou částku, aby knížka mohla vyjít, budu rád za jakékoli přispění, každá desetikoruna dobrá - pokud to do konce června nevyberu, knížka nebude... To je ten projekt "Nakopni mě"...
 
 A taky budu moc rád za sdílení tohoto odkazu, třeba na Fb...
 
 Díky moc a hezké dny :-)))
22.3.2016 | 17:21    rezka

ahojka Marku, je možno knížečku objednat?
21.3.2016 | 7:48    Marek

Díky moc, Helen - a držím palce, ať to vyjde :-)))
19.3.2016 | 7:31    Helen

Ze srdce blahopřeji, knížečka působí velmi sympaticky Úsměv
 
Přiznám se, mám obdobný nápad, dala jsem dohromady více textů a ráda bych je uložila do sbírky, mám však v plánu tak 7, maximálně 12 výtisků.
Chodivala jsem kdysi dávno kreslit do ateliérů v Praze na Žižkově a na Národní třídě, pamatuji si spolužáka, který působil jako italský malíř Raffael Santi, byl do umění doslova vnořený, výtečně kreslil, maloval, měl úžasnou fantazii a cit pro barvy. Nu,  nedávno jsem se pídila a zjistila, vystudoval AVU,  studoval i ve Francii a v jiných zemích, dnes je úspěšným umělcem. Nevím, jestli si mě bude pamatovat, a jestli vůbec se odvážím, ale ráda bych ho oslovila, zda by se uvolil moje texty ilustrovat, případně mi někoho doporučil. Drž mi tedy prosím, Martine, palce! hlavně k odvaze  :-)))
Moc Ti děkuji za avízo, potěšilo mne.
Krásný den, a hodně štěstí pro Tvoji knížečku Úsměv
18.3.2016 | 10:45    Marek

Posílám avízo lidem, o nichž si myslím, že by Vás to mohlo zajímat, tak to, prosím, neberte jako spam - a mějte se hezky :-)))