Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
Skončí NAPADRŤ napadrť?

Ahoj Litwebáci,
vzpomínáte si ještě na naše noviny? Původní záměr vydávat je jako měsíčník bohužel záhy ustoupil realitě dvouměsíčníku, který se postupem doby metamorfoval v občasník. Aby se z občasníku nestal žádník, chtělo by to vydat další číslo.
Nebojte se, vaše příspěvky, které jste zaslali během víc než roční pauzy, nezmizely v propadlišti dějin, máme je podchycené a budeme z nich čerpat. Pokud budete mít chuť noviny nejen číst, ale i psát, je tu nové téma (nikoliv jediné a povinné, ale nosné a vítané)
KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ.

Kromě fotek, básniček (prosím max. 20 řádků) a krátkých prozaických článků (povídek, úvah či fejetonů), klidně můžete zaslat i hádanky nebo drobné kvízy, abyste si coby čtenáři mohli třeba také zahrát a pobavit se.

A jestli máte stejně jako já pocit, že by bylo škoda, aby Napadrť skončila napadrť a upadla v zapomnění,  pošlete  svoje příspěvky do konce května na adminský mail: admin.litweb@seznam.cz pod hlavičkou NAP616.

A my, co snažíme noviny dostat do koukatelné podoby, bychom během června zkusili porodit dalšího literárního potomka. Jestli to bude neduživý drobek nebo statné a veselé děcko, záleží jen na vás.

Vaše Tessa
 
Léta Páně 2016, dne 2.5. věnováno autorem Tessa
Share
  
10.5.2016 | 15:34    Cinda

nezlobím, s něčím si pohraju a pošlu Úsměv