Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
Obchůdek LitWebu
Obchodní podmínky

Jak u nás nakupovat

Jsme zde pro Vás. takže máte-li jakýkoli dotaz, problém či připomínku, neváhejte a obraťte se na nás.

1) Detail zboží - přidání do batohu
Po kliknutí na hřbet zvolené knihy získáte podrobnější informace. Dostupnost "u autora" znamená, že objednávku zboží neprodleně odevzdáme autorovi, který vyřizuje platbu i zaslání sám a bude vás o podrobnostech informovat mailem. LitWeb je v takovém případě pouze prostředníkem k realizaci obchodu a není v něm nijak hmotně zainteresován. V obchůdku takto nabízíme výhradně knihy autorů, kteří jsou členy LitWebu, jako jakousi službu,  jejich prezentaci a pomoc pro distribuci jejich děl ke čtenářům.

Pokud je kniha z produkce LitWebu, jedná se o knihy vydávané vlastním malonákladem, pro potřeby autorů a našeho literárního webu. Část tohoto nákladu nabízíme veřejnosti a cena, kterou platíte, je dále investována do provozu domény a stránek www.litweb.cz  a na vydávání dalších knih nadějných autorů.
Tímto vám mnohokrát děkujeme za podporu amatérské literatury.

2) Odeslání objednávky
Před odesláním objednávky prosím dobře zkontrolujte, zda vámi uvedené údaje jsou správné. Objednávka bude odeslána na náš mail a my se vám ozveme zpět s pokyny k platbě a kvůli ověření objednávky.
 
3) Platba, zaslání zboží
Zboží zasíláme nejlépe oproti platbě předem - převodem na účet (lze použít složenku - prosím oznamte předem).  Pokud si přejete platit dobírkou, počítejte se zvýšenými náklady na dopravu.
Ceny za poštovné a balné se řídí tarify pošty a nejsou námi nijak navyšovány.  Náš účet je transparentní a pohyby na něm jsou veřejně kontrolovatelné.
Zboží lze po  předchozí domluvě předat osobně na akcích LitWebu ( autorská čtení, srazy), o kterých informujeme na titulní straně našeho webu.
 
Dodací lhůty - dodávky objednaného zboží jsou dle dostupnosti realizovány v co nejkratším termínu. Zpravidla je zboží zasíláno do tří dnů od připsání platby na náš účet. O výjimečných prodloužených lhůtách informujeme mailem.
 
Záruka a reklamace - Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně po jeho převzetí, reklamaci je třeba nahlásit nejpozději do tří dnů od převzetí zásilky! Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy a za ztrátu zásilky nese dopravce. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi po uzavření škodní události s dopravcem dodán nový výrobek.