Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
....
Když na ní myslím, chybí mi, jak vedle mě v noci spala. Někdy mne objala kolem hrudníku tak pevně, že jsem se nemohl ani pohnout. Dokonce jsem zadržoval dech. Ale cítil jsem se kompletní...

Pak odejde a je to jako bych ji ztrácel. Někdy zkouším si vzpomenout na každý detail její tváře. Na barvu očí, její rty, její úsměv. Texturu její kůže. Nebo její vlasy. Všechno to zmizí s ní. Ale někdy, ne vždycky, jen někdy ji skoro vidím. Jako by mlha zmizela a já ji vidím.....skoro se jí můžu dotknout.

Představuji si ji každé ráno, když nesvítí slunce. Protože při jasném slunci vždy zmizí. Objeví se a pak znovu zmizí. Právě jako východ a západ slunce. Jako všechno, co trvá jen chvíli. Jako náš život. Objevíme se a zase zmizíme.
 
 
 
Pro někoho jsme velmi důležití a přitom jen procházíme...
Léta Páně 2014, dne 3.4. věnováno autorem Hawkeye
Share
  
9.4.2014 | 23:05    hanele m

Pro někoho jsme velmi důležití a přitom jen procházíme...
 
otočené by to mně osobně sedělo líp:
 
Někdo je pro nás velmí důležitý, přestože jenom prochází..
4.4.2014 | 16:59    jaryn

Odešla už asi dávno, co? Soudě tedy podle obrázku.
3.4.2014 | 21:28    Dota Slunská

Mně trochu vadí ty anglicismy, zní mi to v češtině nepřirozeně říkat, že se cítím kompletní (opak mi evokuje cítit se rozebraný:)), textura její kůže, to přece nikdo neřekne, každý vnímá hebkost, chuť, vůni. Působí to na mě strojově, ne lidsky. Jinak po obsahové stránce si myslím, že by se ta citová imprese i s celou filosofií dala postihnout originálněji. Obrázek je ale skutečně krásný.
3.4.2014 | 18:20    Flávia

Keďže si si zvolil takú malú plochu na použitie abecedy, v prvých dvoch odsekoch som sa nedočítala nič nové. Chýba mi tam údernosť, alebo niečo špecifické, čo ma bude ťahať ďalej, ako keď sa človek nechá zhypnotizovať.
Posledné dva odstavce chválim, sú správne výrečné.
A obrázok? Kužišina z oblakov, kabát zo zeme a tvár z raja. Krásna kombinácia...
Kto je autorom?