Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
Poraďte
Vážení a milí, poraďte, kam by bylo neodpustitelné se nepodívat v prostoru náramného kraje Toulavy - Příbram-Sedlčany-Vlašim-Tábor. Bechyně-Písek-Blatná-Rožmitál. Chystám se v létě. Potěší mne každý tip na úžasný cíl pěší nebo autem a zase pěší. Poraďte. 
Léta Páně 2018, dne 15.6. věnováno autorem mirkah
Share
  
26.6.2018 | 17:09    Dota Slunská

Není zač. Nebudeš zas v Blatné vystavovat? Tuze ráda bych se přijela podívat, budu sotva za rohem.
24.6.2018 | 20:31    mirkah

Doto, moooooooc Ti děkuji, už trochu jesem si probádala kraj Toulavy. A i když je za Vlatvou trochu daleko, není nic proti ničemu se zajet poradovat po cílech Tebou doporučených. Určitě zapracuji do naší krásné prázdninové cesty. Moc Ti děkuji za tip.
 
22.6.2018 | 20:52    Dota Slunská

V Příbrami se samozřejmě stojí zato zastavit na Svaté Hoře a projít si zastřešené schody, podívat se, jaké šaty má dnes Panna Marie Svatohorská (na každý den má totiž ušity jiné), poutní místo sálá energií. Cestou na Březnici pak vede poutní cesta lemovaná kapličkami (už si nepamatuji, kolik jich je, ale jsou velké, stojí poblíž silnice a dobře se fotí). U Tábora je možno zastavit se na krátký výlet na Kozím Hrádku, kde pobýval jistou dobu Jan Hus, dnes je to taková útulná zřícenina :), kousek od Lnářů (nedaleko Blatné) je vesnička Kocelovice, kde stojí malebný fotogenický kostelík, nic jiného tam není, ale je opravdu pěkný, kdybyste náhodou projížděli kolem. Anebo skanzen a zámek v Chanovicích u Blatné, ale to už stojí mírně mimo trasu. Jo, ale v Sedlici po cestě z Písku do Blatné je muzeum krajky. Docela zajímavé. :)
19.6.2018 | 19:44    mirkah

Dík za přání. Už jsem si našla pár cílů a těším se.
 
18.6.2018 | 20:21    Doremifa

...jo, kdybys jela na Šumavu, tak to bych věděla. V každém případě hezkou dovolenou, ať už Tě volant, nebo kroky zavede kamkoliv :)