Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
Hovězí jazyk, to je pochoutka!
Drabble povídka na zadaná slova: mít*jazyk*vesta.
   Moderní kanibalka se točila okolo sporáku, zatímco její manžel seděl v houpacím křesle a četl si v Timesech zprávu o tom, jak se diváci po místním fotbalovém derby tvrdě servali, fakt dokrvava, a patnáct lidí se pohřešuje. Policie má podezření, že byli zabiti a rituálně zkonzumováni! Předpokládá se, že kanibalismus nebyl docela vymýcen a tajně je provozován dál! 
   A již paní domu nese na stůl.
   "Hm, moc krásně to voní!" nasál blaženě lákavou vůni a koukl na cibule v kapsičce vesty.
   "Hovězí jazyk s batáty a bylinkovým dresinkem miluju! Znám ho?" 
"Jistě! To je ten vůl, co tu vymáhal výpalné..."
Léta Páně 2023, dne 22.9. věnováno autorem Shimmir
Share
  
25.9.2023 | 16:31    Shimmir

Tesinko, dík! Máš pravdu, že jsem nemusel hned prozrazovat, že to byla zrovna kanibalka.a mělo to vyplynout z její odpovědi. No, my na piste-povidky takhle blbneme vždy první víkendík, vkládá se jen mezi poledny ze soboty na neděli. Zadání už bývá třeba týden dopředu. Tady jsem na to měl trochu méně času, protože jsme jezdili za mladými a já se k tomu dostal pozdě. Prakticky jsem si kolem půlnoci rozepsal veršované drabble jako písňový text, ráno jsem spíchnul tohle a vložil spolu a za chvílo zase odjížděl na vlak. Nechtěl jsem kopírovat jiné a snad se mi to trochu povedlo. Mohli bychom rozjet drabblení i tady...
25.9.2023 | 16:01    Tessa

Na ta zadaná slova se dá vytvořit cokoliv, tohle je vtipné, ALE...povídka (dokonce i ta drabble) by měla mít nějakou pointu. Tu jsi vyzradil v prvních dvou slovech, takže nebylo nač se těšit.
Osobně bych tam dala "Manželka"...víc nic. Zkrátila byc tu zprávu v Timesech a přidala manželovo podivení:"Jak si, probůh, policie může myslet něco takového?"
Ale nápad dobrej,chválím.